Apple представила новий MacBook Pro із сенсорною панеллю на клавіатурі

27 Жовтня 2016, 21:15

Компанія Apple провела презентацію, на якій представила новий MacBook Pro з сенсорною панеллю над клавіатурою.

Оновлення стало наймасштабнішим для ноутбуків компанії за останні два роки.

Головним нововведенням нових ноутбуків стала сенсорна панель Touch Bar – тонкий Retina-дисплей, розташований над клавіатурою. Він підтримує технологію Multitouch і відображає контекстну інформацію залежно від запущеного додатка. На правому кінці Touch Bar знаходиться сканер відбитків Touch ID. Крім того, Apple вирішила відмовитися від частини клавіш на клавіатурі. Наприклад, клавіша Esc тепер знаходиться на панелі Touch Bar.

Новий MacBook Pro представлений у двох версіях: з екраном 13 і 15 дюймів. За твердженням компанії, ноутбуки стали найбільш тонкими і легкими з лінійки Pro. 13-дюймова версія важить близько 1,5 кілограмів з товщиною 14,9 міліметра, велика версія важить трохи менше двох кілограмів.

Корпус ноутбуків повністю виконаний з металу.

Попередня версія MacBook була представлена компанією в березні минулого року. У MacBook залишилися тільки один двосторонній USB-порт і роз'єм для навушників. Діагональ дисплея всього 12 дюймів.

Нагадаємо, 7 вересня в Bill Graham Civic Auditorium в Сан-Франциско компанія Apple офіційно презентувала нову лінійку своєї високотехнологічної продукції, зокрема, смартфони iPhone 7 і iPhone 7+.

Згодом компанія Apple офіційно випустила нову операційну систему для мобільних пристроїв – iOS 10, яка доступна для всіх моделей айфонів, починаючи з iPhone 5, а також для айпадів, починаючи з iPad mini 2.