Апеляційний суд залишив Корбана під арештом

15 Березня 2016, 14:15

Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Дніпровського районного суду Києва про продовження члену політради партії "УКРОП" Геннадієві Корбану терміну утримання під вартою до 15 квітня. Про це повідомила прес-секретар партії Євгенія Кравчук у Facebook.

"Відповідно до рішення, яке на засіданні 15 березня оголосив суддя-доповідач Віктор Глиняний, постанову судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса залишено без змін, скарги адвокатів суд залишив без задоволення", – написала вона.

Нагадаємо, 31 жовтня 2015 року СБУ і ГПУ в Дніпропетровську в рамках спецоперації затримали лідера партії УКРОП Геннадія Корбана.

28 грудня суд обрав Корбану запобіжний захід – утримання під вартою протягом 60 днів. Корбану інкримінують створення організованого злочинного угрупування, викрадення в Дніпропетровську держслужбовця і викрадення невідомого транспортного засобу. Спочатку суд не зміг обрати затриманому запобіжний захід, однак одразу після звільнення Корбана повторно затримали за підозрою у втручанні до процесу виборів.

У лютому Дніпровський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою члена політради партії УКРОП Геннадія Корбана до 15 квітня 2016 року.