Апеляційний суд відновив процес щодо трьох нардепів-ініціаторів “законів 16 січня”

14 Січня 2016, 12:47

Обвинувачення стосовно екс-нардепа від КПУ Сергія Гордієнка та двох його колег з Партії регіонів Олександра Стояна і Олександра Єфремова повторно розгляне Печерський райсуд столиці. Таке рішення ухвалив Апеляційний суд Києва після розгляду скарги прокуратури на рішення суду попередньої інстанції повернути обвинувальний акт слідчим.

«Незважаючи на заявлені стороною захисту аргументи, суд прийняв рішення задовольнити скаргу прокурора і повернути обвинувальний акт щодо справи екс-народного депутата до Печерського районного суду», – повідомила прес-служба КПУ в четвер, 14 січня.

Після цього, як повідомляється, засідання суду було закрито.

Як повідомлялося, 21 липня 2015 року, Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухвалення «диктаторських законів» на початку 2014 року стосовно трьох колишніх народних депутатів з фракції Партії регіонів Олександра Єфремова та Олександра Стояна і фракції КПУ Сергія Гордієнка. Екс-нардепи підозрюються у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу.

96