Апеляційний суд позбавив Семенченка офіцерського звання – ЗМІ

4 Листопада 2016, 18:41

Київський апеляційний адмінсуд визнав законним наказ колишнього в. о. командувача Національною гвардією Миколи Балана про позбавлення народного депутата Семена Семенченка (фракція "Самопоміч") військового звання "майор резерву". Про це повідомляє джерело в суді.

Таким чином, суд скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав незаконним і таким, що підлягає скасуванню наказ Балана про позбавлення Семенченка звання майора.

"Апеляційний суд визнав дії Нацгвардії законними і скасував рішення суду першої інстанції", – сказав він.

Як зазначило джерело, це рішення Київський апеляційний адміністративний суд оголосив у п'ятницю.

Як повідомлялося, раніше Семенченка позбавили офіцерського звання. Прокуратура заявляла, що депутат у серпні 2014 року використовував завідомо підроблені документи, зокрема тимчасове посвідчення офіцера запасу на своє ім'я шляхом надання посадовим особам військової частини №3027 для прийняття його на службу у військовому резерві.

Нагадаємо, Семенченко є одним із засновників батальйону «Донбас» та очолював формування на перших етапах АТО. Під час боїв за Іловайськ зазнав поранення. Указом президента Петра Порошенка нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня.