Апеляційний суд підтвердив законність арешту пенсійного рахунку Азарова

30 Березня 2016, 10:34

Апеляційний суд Києва 29 березня визнав законним арешт пенсійного банківського рахунку в ПАТ «Державний ощадний банк України» екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Про це провідомила прес-служба Генпрокуратури.

Нагадаємо, 21 грудня Печерський районний суд Києва заарештував пенсії на поточних рахунках в Державному Ощадному банку колишнього президента Віктора Януковича і колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.

4 лютого Апеляційний суд Києва прийняв рішення про розблокування пенсійного рахунку колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Після цього управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України у ході досудового розслідування кримінального провадження стосовно Азарова повторно звернулося з відповідним клопотанням до слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, ухвалою якого від 24 лютого зазначене клопотання задоволено та повторно накладено арешт на кошти, які знаходяться на пенсійному рахунку екс-прем’єр-міністра України Азарова.