Апеляційний суд не знайшов доказів для визнання вбивства Гонгадзе замовним

2 Березня 2011, 17:44

2 березня Апеляційний суд розглянув скарги Мирослави Гонгадзе та потерпілого Олексія Подольського щодо виключення Генпрокуратурою з обвинувачення екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача замовного характеру вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Таким чином апеляційний суд залишив у силі рішення Печерського суду, який 31 січня визнав законною постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи стосовно Пукача в частині обвинувачення у замовному характері вбивстві Гонгадзе.

На засіданні суд тоді оголосив рішення про відмову в задоволенні клопотань адвокатів вдови Гонгадзе Валентини Теличенко та Подольського.

Суд визнав, що доводи заявників про наявність даних про вчинення Олексієм Пукачем вбивства на замовлення є оціночними, а слідчий, вносячи постанову, дотримувався норми Кримінально-процесуального кодексу.

7 лютого Теличенко оскаржила в Апеляційному суді Києва відповідну постанову Печерського районного суду столиці.

Раніше Теличенко висловила думку, що прокуратура намагається зменшити провину Олексія Пукача й уберегти від відповідальності замовників убивства Георгія Гонгадзе.