Антизаконну діяльність комуністи проводять не тільки в Одесі, а й у Дніпропетровську та інших містах

1 Квітня 2015, 17:40

Служба безпеки України (СБУ) заявила, що є підстави для відкриття кримінальних проваджень проти лідерів Комуністичної партії України. Про це на брифінгу повідомила керівник прес-центру СБУ Олена Гітлянська.

"Я думаю, що розслідування буде проведено, і сьогодні є підстави для того, щоб порушувати кримінальні справи і для того, щоб розслідувати факти, які можуть свідчити про причетність вищого керівництва до антизаконної діяльності", – сказала вона.

Вона додала, що антизаконну діяльність комуністи проводять не тільки в Одесі, а й у Дніпропетровську та інших містах.

"Я думаю, що найближчим часом ми будемо повідомляти про нові факти. Я не хочу називати прізвища і звинувачувати людей, поки що немає кримінальних справ, немає доведених фактів. Сьогодні є підозри, обґрунтовані підозри", – сказала вона.

Як відомо, СБУ викрила створену колишніми активістами Дніпропетровського осередку КПУ підпільну групу,  яка готувала акції з дестабілізації ситуації в регіоні. За словами допитаних свідків, під час поїздки до Росії групі було поставлено завдання готувати створення чергової т.зв. «народної республіки» шляхом вчинення терористичних актів та диверсій, провокування псевдопротестних акцій.

Як повідомлялося раніше, за дві доби СБУ затримала трьох осіб, які вже зізнались, що вчинили майже половину всіх вибухів у Одесі упродовж 2014-2015 років.

Нагадаємо, СБУ повідомила, що лідер українських комуністів Петро Симоненко буде затриманий, як тільки він прибуде в Україну.

Читайте також: Теракти в Одесі: вибухи на залізницях, в будинках, банках та офісах волонтерів.