Антимонопольний комітет оштрафував Львівську залізницю

Акценти
27 Червня 2013, 23:49

"За результатами проведеного органами комітету дослідження було встановлено, що ДТГО "Львівська залізниця" на загальнодержавному ринку послуг з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни (постільних речей) у вагонах поїздів, що обслуговуються ним з 2007 року, не має жодного конкурента та займає монопольне  становище", – зазначили у відомстві.

У комітеті зауважили, що  у квітні 2012  року надали Львівській залізниці рекомендації, за якими вона мала переглянути тарифи на  продаж постелі, однак у визначений АМКУ термін порушення не було припинено.

"Враховуючи довготривалий термін порушення (період з 2007 року по теперішній час), АМКУ наклав на державне обєднання "Львівська залізниця" штраф у розмірі 50 млн грн та зобов'язав припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції", – зазначили в комітеті.

Нагадаємо, у липні 2012 року  заступник голови Антимонопольного комітету Лариса Колісник повідомила, що відомство почало дослідження обґрунтованості тарифів на перевезення пасажирів поїздами "Українського експреса".

На початку 2013 року голова АМКУ Василь Цушко повідомив, що Антимонопольний комітет втрутиться в питання щодо вартості квитків на швидкісні потяги Hyundai, коли останні запрацюють чітко і без перебоїв. 

90