Антикорупційне бюро відкрило провадження після гучної заяви Абромавичуса

3 Лютого 2016, 15:46

Детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали перевірку фактів, озвучених міністром економічного розвитку и торгівлі Айварасом Абрамавичусом щодо можливого втручання в роботу МЕРТ першого заступника голови Фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка та інших народних депутатів. Про це інформує прес-центр НАБУ.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією правопорушень за статтею 364 (ч. 2) Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем», – йдеться в повідомленні.

У Бюро зазначили, що Абрамовичуса найближчим часом запросять до НАБУ для допиту як свідка щодо фактів, про які він повідомив під час прес-конференції.

«НАБУ ретельно перевірить наявні факти, і здійснюватиме всі необхідні слідчі дії для якнайшвидшого встановлення істини», – запевнили в Бюро.

Як повідомлялося, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активній протидії проведеним його командою реформам. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ.