“Антонов” планує вийти на міжнародний ринок безпілотників

15 Серпня 2017, 18:28

Державне підприємство «Антонов» планує вихід на міжнародний ринок безпілотних літальних апаратів. Про це повідомляє прес-служба держконцерну «Укроборонпрому».

Згідно з повідомленням, «Антонов» може швидко інтегруватися в цей світовий ринок завдяки впровадженню у виробництво стандартів NATO.

За оцінками фахівців, попит Збройних Сил України у найближчі роки становитиме близько 100 безпілотних авіаційних комплексів, попит інших силових відомств становитиме ще 36-50 одиниць БпАК. Це дозволить відпрацювати високий рівень технологій виробництва, щоб зробити цю лінійку продукції конкурентноздатною на світових ринках.

Як повідомлялося, ДП “Антонов” вирішив випустити щонайменше 70 літаків протягом найближчих 5 років.

Нагадаємо в січні 2016 року уряд прийняв постанову про ліквідацію Державного авіабудівного концерну "Антонов" у зв’язку з відсутністю учасників, оскільки три підприємства, які складали концерн, протягом березня та червня 2015 року вийшли з його складу і були передані до  Державного концерну "Укроборонпром".

У 2015 році уряд передав державне підприємство "Антонов", Харківське державне авіаційне орденів Жовтневої революції та Трудового Червоного прапору виробниче підприємство та державне підприємство "Завод 410 ЦА" зі складу концерну “Антонов” до Державного концерну "Укроборонпром".