«Про відмови – брехня. Ми не відмовлялися від жодних слідчих дій, а наполягали на їх законному проведенні, з адвокатами. Слідчий експеримент я і зараз готовий пройти, якщо мене звільнять з-під варти, тобто не будуть водити на ланцюжку, як Юлю (Кузьменко – ред.), і за умови, що відео одразу після цього покажуть. Але цього вони бояться більш за все», – зазначив Антоненко.
Антоненко також наголосив, що разом із своїм захистом не відмовлявся від поліграфа. Він розповів, що він і захист запропонували незалежну експертизу із залученням іноземних спеціалістів, бо існували обґрунтовані ризики фальсифікації зі сторони слідства.
«Уявіть, той самий психолог, що оголосив ходу «невербальною поведінкою» і підписав цю маячню, тепер пропонувався мені в новій іпостасі – поліграфолога! Кажуть, інших у нас нема», – сказав він.
Антоненко також додав, що ніколи не співпрацював із СБУ і що йому невідомо про структури СБУ і їх відділи, а також наголосив, що не знається на вибухівці.
Нагадаємо, справа стосується вбивства журналіста Павла Шеремета 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівниці "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб). У СБУ озвучили основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.
12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі. Мова йде, зокрема, про Андрія "Ріффмастера" Антоненка. Він – лідер гурту Riffmaster, військовий сержант Сил Спеціальних операцій ЗС України, автор хіта Сил спецоперацій "Тихо прийшов, тихо пішов". Також у справі фігурують Кузьменко, добровольці Владислав та Інна Грищенки, медсестра Яна Дугарь.