Андрій Тарасов: Не виключно, що РФ розмістила в Криму ядерну зброю

1 Листопада 2019, 11:36

Російська Федерація створила в окупованому Криму потужне угрупування, зокрема, у 4,5 рази збільшилася кількість нових кораблів (у порівнянні з іншими флотами РФ), розвивається також протикорабельне ракетне озброєння. Про це у п'ятницю, 1 листопада, повідомив віце-адмірал, начальник штабу – перший заступник командувача Військово-Морських Сил України Андрій Тарасов під час Львівського безпекового форуму, передає кореспондент Тижня.

 

За словами Тарасова, не виключно, що у Криму знаходиться ядерна зброя.

 

Також віце-адмірал зазначив, що на захоплених газових вишках була створена система спостереження та радіорозвідки,  у тому числі й для підводного гідрофонного спостереження, що дає можливість отримувати дані про ситуацію в усьому Чорному морі.

 

"Крім того,  щоразу коли заходить черговий корабель НАТО,  РФ відпрацьовує нанесення авіаударів по ним, з Криму та бази в Енгельсі.   При цьому продовжуються маніпуляції міжнародним правом. Наприклад ротація та бойове застосування підводних човнів попри положення конвенції Монтре", – повідомив військовик.

Так, Андрій Тарасов наголосив, що в серпні встановлений рекорд – було перекрито (нібито для проведення навчань) чверть акваторії,  що фактично відрізало Грузію.

 

Як повідомлялося, з 30 жовтня по 1 листопада у Львові вже втретє проходить Львівський безпековий форум. Цього року у ньому беруть участь понад 200 авторитетних експертів та посадовців з більш, ніж з 10 країн світу: США, Великої Британії, Латвії, України, Польщі, Румунії, Фінляндії, Іспанії, Німеччини.

 

Головна тема цьогорічного форуму – "Росія в Європі  – старі помилки та нові виклики".