Андрій Парубій: Сподіваюся, формування ОТГ закінчиться в 2019-му

31 Грудня 2018, 10:20

У позитивному порядку денному 2019 року для України важливо передовсім завершити ті реформи, які розпочали: медицина, освіта, пенсійна реформа, переведення армії на стандарти НАТО до 2020-го. Таку думку на сторінках спільного проекту "Українського тижня" та The Economist "Світ у 2019" висловив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

 

«Сподіваюся, у 2019-му буде завершено важливий етап децентралізації — формування територіальних громад. Можна визначити крайній термін, наприклад, 1 січня 2020 року. Децентралізація — це пробудження енергії суспільства. Нові голови ОТГ просто фонтанують свіжими ідеями! І саме в громадах зараз формується нове покоління української еліти», — сказав він.

 

За словами Парубія, у загальнонаціональному масштабі, щоб завершити реформи, потрібно те, що у футболі називається дисципліною гри: треба об’єднати зусилля й показати результат. Досвід Польщі, Чехії та інших східноєвропейських країн учить: для того, щоб відчути ефект від реформ, потрібно три-п’ять років.  

 

  • Журнал «Український тиждень» дев'ятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у…», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.

 

96