АМКУ дозволив Соросу придбати частку в одному з найбільших розробників ПЗ в Україні

9 Грудня 2015, 14:34

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив американській компанії Ukrainian Redevelopment Fund LP придбати опосередкований контроль над ІТ-компанією Ciklum Holding Limited (Кіпр). Про це повідомляється на сайті Комітету.

Ukrainian Redevelopment Fund LP – частина Фонду американського інвестора-філантропа Джорджа Сороса.

Як повідомлялося, в листопаді Фонд Сороса повідомив про придбання частки акцій у статутному капіталі IT-компанії Ciklum, що належать інвесткомпанії. Horizon Capital, а також неоголошену частину акцій, що належать Majgaard Holdings Ltd.

Ciklum є міжнародною компанією, що займається розробкою програмного забезпечення і аутсорсингом ІТ-послуг. Сіklum є п'ятим за величиною розробником програмного забезпечення в Україні. В компанії працюють понад 2200 українських фахівців. Сіklum має кілька центрів розробки у світі в цілому в компанії працює більше 2500 співробітників.

Компанію заснував в 2002 році датчанин Торбен Майгаард (також є головним виконавчим директором компанії) в Києві. Має офіси в Україні, Великобританії, Швейцарії, Данії, Білорусі та Пакистані.

Зазначимо, у Росії заборонили діяльність Фонду Сороса, оскільки він нібито «становить загрозу основам конституційному ладу Російської Федерації і безпеці держави».