Американська розвідка дізналася про реакцію Кремля на зустріч Путіна і Трампа в Гельсінкі – CNN

14 Серпня 2018, 09:10

Чиновники Російської Федерації залишилися "задоволеними" зустріччю між російським лідером Владіміром Путіним і президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом у Гельсінкі. Про це повідомляє CNN з посиланням на два джерела в розвідці.

 

За їхніми словами, Кремль вважає, що саміт 16 липня завершився краще, ніж було очікувано.

 

Водночас Москва "дивується, чому Трамп не проводить більше доброзичливих щодо до Росії законодавчих ініціатив" після переговорів.

 

Крім того, у розвідці США повідомили, що РФ була "особливо задоволена" прес-конференцією, яку обидва очільники дали за підсумками зустрічі тет-а-тет. Під час виступу президент США дискредитував американську розвідку, заявивши, що доказів про втручання Росії в американські вибори немає.

 

Раніше американське видання Politico повідомило, що під час саміту у  Гельсінкі 16 липня Путін передав Трампу документ, який містить список пропозицій щодо взаємного роззброєння.

 

Нагадаємо, 16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. 16 липня президент США Дональд Трамп не звинуватив Росію у втручанні в американські президентські вибори в 2016 році, а також не підтримав висновки спецслужб США, які стверджують, що РФ втручалася у вибори. Зокрема, Трамп сказав: "президент Путін каже, що це не Росія. Я не бачу причин, чому це повинна бути вона". Водночас він поставив під сумнів роботу американських спецслужб. Однак 17 липня Трамп повідомив, що погоджується та приймає висновки американських розвідувальні служби про те, що Росія втручалася у вибори в 2016 році.