Активне облаштування кордону з РФ почнуть у квітні – Держприкордонслужба

26 Березня 2015, 12:50

Активну фазу облаштування кордону України з Росією почнуть у квітні. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян

«Наразі для усіх загонів, які охороняють українсько-російський кордон та адміністративний кордон з тимчасово окупованим Кримом, опрацьовано технічні завдання інженерного облаштування, і ці плани передано проектному інституту, який, у свою чергу, має узагальнити їх та за встановленим порядком подати на розгляд Кабміну», – йдеться у повідомленні.

У той же час, у відповідності до кошторису, перші кошти на інженерне облаштування обсягом 10 млн грн цього тижня вже надійшли до Адміністрації Держприкордонслужби.

«Це дасть нам можливість вже на початку квітня відновити активну фазу інженерних робіт безпосередньо на кордоні», – додав Слободян.

За його словами, у першу чергу, інженерне облаштування проводитиметься на частині Луганського (яка перебуває під контролем України) та Харківського загонів.

Слободян зазначив, що інженерні та фортифікаційні споруди, які вже побудовані на ділянках Харківського, Сумського, Луганського та Чернігівського прикордонних загонів, органічно входитимуть у систему, яка будуватиметься.

Загалом, за його словами, реалізувати цей проект планується протягом трьох років.

Як повідомлялося у березні, Україна закрила сім пунктів пропуску на кордоні з РФ.

Нагадаємо, всі громадяни РФ тепер можуть в'їхати в Україну лише за закордонними паспортами.

Читайте також: Окопаний кордон. Як будують "Стіну" на Харківщині