Активісти заявляють, що охоронців з підприємств Ахметова звезуть на “мовний” мітинг під Раду

4 Червня 2012, 12:08

За його словами, у Київ автобусами доставлять близько 1,5 тисяч працівників охоронних структур гірничо-металургійних підприємств Кривого Рогу.

"Зняття двох змін охорони із Центрального і Північного ГЗК, які перебувають під контролем корпорації СКМ, відбувається за безпосереднім наказом голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Олександра) Вілкула, який де-факто продовжує управляти гірничо-рудним напрямком бізнесу Ріната Ахметова в Кривбасі. Мобілізація охоронців для участі в заходах у Києві за наказом Вілкула відбувається також на Південному ГЗК", – сказав він.

Денисенко також повідомив, що учасникам мітингу обіцяно премію.

Нагадаємо, в інтернеті з'явилися оголошення про набір охочих взяти участь у платному мітингу у вівторок, 5 червня, під Верховною радою.

Литвин прогнозує продовження розгляду законопроекту про мовну політику 5-8 червня.

24 травня Рада розглянула його, але так і не поставила на голосування.

Засідання парламенту було закрито через бійку, що виникла між депутатами, – опозиція прорвалася в президію, щоб перешкодити прийняттю цього законопроекту.

Запропонованим 26 серпня 2011 року депутатами від фракції Партії регіонів Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченком проектом закону №9073 "Про основи державної мовної політики" пропонується встановити офіційне використання регіональних мов у роботі місцевих органів державної влади при проживанні мінімум 10% носіїв на територіях, на яких поширена ця мова.