Активісти викрили депутатів-прогульників у найбільших містах – інфографіка

21 Жовтня 2015, 16:51

Громадський рух «Чесно» напередодні місцевих виборів підготував «Шпаргалку для виборця», з якої можна дізнатися про місцеві ради, у яких найбільше депутатів-прогульників, та скільки з них не проти знову обратися до рад. Інформаційні матеріали опублікували на сторінці «Чесно».

Найбільший відсоток прогульників у Запорізькій міськраді – 47%, у Кіровоградській та Івано-Франківській – 43%. Найменше прогульників у Дніпропетровській та Харківській міськрадах – 22% і 13% відповідно (автори роблять уточнення, що в цих міськрадах не надали повну інформацію про відвідування комісій депутатами рад).

Активісти внесли до переліку тих депутатів, які є кандидатами на відкликання за законом «Про статус депутатів місцевих рад», тобто пропустили понад 50% засідань комісій і/або сесій за один календарний рік.

Також активісти підготували інфографіку по кількості прогульників у вказаних міськрадах, які знову обираються, та від яких саме партій вони висуваються. Тут прогульниками вважаються депутати, які пропустили 25% засідань комісій і/або сесій.

Читайте також: Опитування показало ставлення виборців до роздачі «подарунків» кандидатами.