Активісти врадіївської ходи обіцяють знову встановити намети на Майдані

21 Липня 2013, 21:29

"27 липня опівдні ми знову виходимо на Майдан і там звичайно буде мітинг і ми ставимо намети безстроково на Майдані. Тобто вже ночувати не будемо за межами Майдану",   – сказав активіст.

Він повідомив, що зараз активісти збирають підписи громадян, які не вдоволені діями міліції – вже зібрали  дві сотні.

Любарець також сказав, що  кілька десятків активістів збираються залишатись на Майдані в неділю до  10-ї вечора та повернутись у понеділок.

У той же часу прес-службі столичної міліції повідомили, що правоохоронці не розганятимуть акцію протесту. Однак наголосили, втрутяться, якщо мітингувальники   почнуть порушувати закони.

Нагадаємо, у ніч на 19 липня спецпідрозіл "Беркут" розігнав мітинг на Майдані Незалежності.  Під час розгону мітингу  міліція затримала 9 учасників акції, один із учасників протесту потрапив до лікарні. Під час тисняви також постраждали журналісти "5 каналу".

Напередодні учасники мітингу проти свавілля міліції встановили намети на Майдані Незалежності в Києві й оголосили про початок безстрокової акції протесту. Активісти  заявили, що мають намір залишатися на Майдані поки не будуть виконані їхні вимоги –  відставка міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та покарання міліціонерів, які вчинили злочини проти учасників акції або членів їх сімей.