Активісти перекрили рух на проспекті Науки, протестуючи проти забудови “Скверу волонтерів АТО”

17 Серпня 2017, 21:37

Кілька десятків активістів, які протестують проти забудови «Скверу волонтерів АТО», перекрили рух транспорту на проспекті Науки. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

Активісти заявили, що вони пропускатимуть лише громадський транспорт. Як і раніше, вони вимагають прибрати паркан з місця майбутньої забудови.

В ініціативній групі заявили, що наразі з представниками забудовника ведуться перемовини. Це триває вже третю годину поспіль, однак результату наразі немає.

Наразі поліція заблокувала рух. Також повідомляється, що представник забудовника почав вантажити бетонні блоки і генератор у автомобіль.

Станом на 22.05 рух було розблоковано. Забудовник вивіз зі скверу чотири бетонні блоки, а також генератор. Голова РДА виступила перед активістами і запросила їх завтра на зустріч із представниками забудовника.

Нагадаємо, понад сто людей зібралися ввечері в четвер, 17 серпня, біля скверу волонтерів на перетині проспекту Науки та Стратегічного шосе, протестуючи проти забудови скверу. Це сталося після того, як волонтерка Олена Суєтова повідомила, що на місці київського “Скверу волонтерів АТО” у Голосіївському районі столиці хочуть побудувати торговий центр. Крім того, вона опублікувала відео, на якому представник забудовника нібито показує документи оренди землі, де облаштований сквер із пам’ятником Волонтерам.