Активісти обіцяють ночувати під райвідділом у Фастові

16 Липня 2013, 21:23

За словами Капліна, активісти вимагають, щоб його та представників ЗМІ допустили до приміщення відділу та показали кімнати, де, за твердженнями людей, міліціонери катують затриманих.

"Ми також вимагаємо, щоб правоохоронці, які причетні до таких катувань понесли відповідальність", – сказав депутат.

Каплін повідомив, що наразі активісти розбили намети біля приміщення райвідділу міліції.

"Нас активно підтримують мешканці Фастова, які після завершення робочого дня приєднуються до нашої акції. Наразі біля будівлі міліції близько 100 осіб", – сказав опозиціонер.

Водночас, додав він, до будівлі райвідділу приїхали автівки з більше ніж сотнею бійців "Беркуту". 

Каплін також нагадав, що завтра учасники пішої ходи рушать до Василькова, де о 17:00 планують провести акцію протесту біля приміщення місцевої міліції.

Між тим, у прес-службі Міністерства внутрішніх справ повідомили, що керівник Фастівської міліції Віталій Овчаренко запропонував організатору акції, що проходить під стінами місцевого РВВС, пройти всередину райвідділу. Згідно з інформацією правоохоронців, після запрошення найактивніші учасники акції увійшли до будівлі і зупинилися біля чергової частини.

У МВС також повідомили, що до райвідділку прибув начальник обласного штабу міліції, який після спілкування з учасниками акції розпочав прийом громадян.

Як повідомлялось, сьогодні представники громадськості разом з народним депутатом від УДАРу Сергієм Капліним та журналістами прорвалися до приміщення Фастівського райвідділу міліції.

Активісти увірвалися в райвідділок після того, як мешканці міста розповіли, що в приміщенні райуправління є спеціальна кімната де відбуваються катування затриманих.