Активісти намагалися зірвати концерт Потапа і Насті в Києві

16 Листопада 2016, 19:10

Приблизно 20 активістів від молодіжного крила ВО "Свобода" намагалися заблокувати вхід до Палацу "Україна", де в середу, 16 листопада, відбувається концерт музичного колективу "Потап і Настя". Про це повідомив кореспондент Тижня з місця події.

Активісти за 20 хвилин до початку виступу з прапорами ВГО "Сокіл" заблокували входи до концертної зали. Вони заявили, що "не допустять концерту, оскільки Потап і Настя співпрацюють із Росією".

Крім того, вони розлили під входом томатний сік, який символізував кров.

За 5 хвилин після цього поліцейські у спецформі оточили активістів і відтіснили їх від входу із застосуванням сили.

За словами кореспондента, дехто з учасників акції отримав травми. Зокрема, Червоний Хрест надавав першу допомогу активісту, який повідомив, що його били по обличчю ногами.

Зараз входи до залу розблоковані, глядачі проходять усередину. Підходи до палацу посилено охороняються.

Згодом у прес-службі київської поліції заявили, що протестувальники кидали помідори та яйця у людей, котрі прийшли на концерт, тому правоохоронці відтіснили їх. П'ятьох правопорушників доставили у Печерське управління поліціі. На них склали адміністративні протоколи за ст. 173 Кодексу Украіни про адміністративні правопорушення за дрібне хуліганство.

Раніше концерти Потапа і Насті намагалися зірвати у Хмельницькому та Чернігові.

Нагадаємо, 27 листопада 2014 року в Києві приблизно півтори сотні активістів намагалися зірвати концерт Ані Лорак у Палаці "Україна", звинувачуючи її в проросійській позиції. Трьох із них засудили до позбавлення волі.