Активісти «Дорожнього контролю» зловили «Кобру» на незнанні законів (ВІДЕО)

14 Грудня 2010, 12:40

Активісти руху «Дорожній контроль», що бореться за права водіїв, під час чергового рейду зафіксували незнання Закону про міліцію працівниками спецпідрозділу ДАІ «Кобра».

Активісти вирішили поспостерігати за діями київських даїшників на Харківському масиві. Помітивши припарковану поруч машину, інспектор вирішив перевірити документи водія.

ДАІшник відразу ж зажадав передати документи, не пояснивши причини такої перевірки. На прохання показати посвідчення співробітника міліції, інспектор заявив, щоб активісти прибрали відеокамеру.

Далі працівник ДАІ наказав водієві вийти з машини. При цьому своє посвідчення інспектор так і не пред'явив.

У цей час під'їхала друга машина "Дорожнього контролю".

Згодом з'ясувалося, що це співробітник відновленого спецпідрозділу "Кобра".

«Спілкування показало, що співробітники "Кобри" абсолютно не знають як Закону України "Про міліцію", так і наказу МВС № 111. За своєю суттю вони нічим не відрізняються від звичайних даішників, а приставка "спецзагін" мабуть прописали тільки для залякування водіїв, а не для того, щоб показати професійність даного підрозділу»,- зазначають на своєму сайті активісти.

Розгубившись від спілкування з активістами, кобрівці викликали на підмогу ППС, співробітники останньої стали на бік активістів.

Відновлюючи "Кобру", глава МВС Анатолій Могильов заявляв, що спецзагін буде штрафувати рядових ДАІшників за порушення Правил дорожнього руху.

Відео з місця подій