Активісти блокують Шевченківський райсуд

6 Грудня 2013, 20:54

Під будівлею суду зібрались понад 5 тисяч активістів з Майдану. Вони скандують «Ганьба!»  «Андрію Волю! »  та «Без Андрія не підем!».

Активісти закликають блокувати виїзди з двору суду та не допустити вивезення Дзиндзя до СІЗО.

Будівлю суду посилено охороняють міліціонери.  Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, близько 400 бійців спецпідрозділу "Беркут" у повній амуніції і протигазах з боку Львівської площі підійшли до будівлі Шевченківського суду. з боку будівлі Міністерства доходів.

Нагадаємо, 6 грудня Шевченківський районний суд міста Києва не відпустив журналіста й активіста сайту і громадської організації «Дорожній контроль» Андрія Дзиндзю на поруки народних депутатів, а натомість обрав для нього запобіжний захід – утримання під вартою протягом двох місяців

 Йому інкримінують незаконне заволодіння транспортним засобом, попоєднане з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілим. Йдеться про трактор, який прорвав кордон охорони під Адміністрацією президента 1 грудня. 

Після оголошення рішення в залі суду зчинилася штовханина між міліціонерами з одного боку, та адвокатом Дзиндзі і народними депутатами з іншого. Були поламані меблі в залі суду. Міліціонерам вдалося відтіснити депутатів, і Дзиндзю вивели із зали суду під конвоєм.