Активісти “Азову” знову пікетують “Київміськбуд”

10 Вересня 2016, 18:02

Активісти громадянського корпусу "Азов" знову пікетують центральний офіс ПАТ "ХК "Київміськбуд".

На марші присутній голова київського "Азова" Сергій Філімонов, якого сьогодні відпустили на поруки. Саме під час останнього пікету його і затримали. Також був присутній нардеп Білецький.

"Після суду всі пішли до "Київміськбуду", Сергій сказав промову, що не полишить киян один на один з будівельною мафією. І всі щасливо роз'їхались", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, вранці 9 вересня представники цивільного корпусу "Азов" пікетували будівлю ПАТ "ХК "Київміськбуд" з димовими шашками. Між протестувальниками та правоохоронцями почалися сутички, поліція застосувала сльозогінний газ. Почалися вибухи і стрілянина, після чого пікетувальники розбіглися по дворах сусідніх будинків. Двоє правоохоронцівотримали тілесні ушкодження, трьох активних учасників акції доставили в Печерське управління поліції.

Перед цим протягом кількох днів тривали сутички на будівництві Київміськбуду у Святошинському прокулку, 2. Після цього компанія заявила про припинення будівництва в Києві та оголосила страйк.

Пізніше стало відомо, що після мітингу під офісом Київміськбуду поліція затримала голову цивільного корпусу "Азов Київ"Сергія Філімонова.