Активістка Гандзюк розповіла подробиці нападу на неї

1 Серпня 2018, 08:52

Юрист Масі Найєм відвідав у реанімації громадську діячку Катерину Гандзюк, яка отримала хімічні опіки внаслідок нападу з кислотою, та з її слів розповів про деталі нападу. Про це він написав у Facebook у середу, 1 серпня.

 

"Вийшла, мене облили. Відчув щось тепле. Потім зрозуміла, що одяг почала плавитися. Додому не могла піти. Перехожі намагалися промити водою", – цитує Гандзюк Найєм.

 

Зі слів водія, її волосся і одяг диміли від роз'їдання кислотою.

 

"Стан Каті близький до важкого. Завтра буде консиліум і тоді буде зрозуміло що до чого. Батько (активістки – ред.) бачив нападника ще пару днів назад, коли Катя була в Києві", – написав юрист.

 

За словами Гандзюк, вартість нападу на неї оцінена у 500 доларів.

 

"Я б дала більше, щоб не чіпали", – додала активістка.

"Я відчувала, що після нерозкритих злочинів в Одесі, після того що 32 дні поліція Херсона намагалася встановити факт того, що Сергій Нікітенко – журналіст, я відчувала, що я – наступна", – розповіла вона.

 

Нагадаємо, 31 липня  у Херсоні невідомий облив кислотою  виконувача обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради та відому громадську діячку Катерину Гандзюк. Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом нападу на Гандзюк, попередня правова кваліфікація – ст.296 Кримінального кодексу України "хуліганство". Крім того, поліція оприлюднили фото ймовірного нападника. 

 

Згодом стало відомо, що Гандзюк перебуває в реанімаційному відділенні лікарні, її стан оцінюють як стабільно важкий. За попередньою інформацією, у неї від опіків постраждали 35% шкіри. Сильно пошкоджене ліве око, а найбільше постраждала шия.

 

Пізніше правоохоронці перекваліфікували напад на виконувача обов'язків керуючої справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк з "хуліганства" на "тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування".