Аксьонов переконує, що перетворення Ялти на казино схвалили експерти Лас-Вегаса

31 Липня 2014, 23:55

«У нас достатні багато експертів з Лас-Вегаса, з Монако, які оцінюють можливості створення гральної зони в Криму. Всі в один голос говорять про те, що створення гральної зони має бути в районі Великої Ялти і не інакше», – повідомив Аксьонов.

За його словами, в питанні створення гральної зони влада орієнтуються «під конкретних менеджерів» і «великих гравців бізнесу», які готові залишити великі гроші, але вимагають натомість| певних умов.

«Потрібна розвинута транспортна інфраструктура, поблизу має розташовуватися аеропорт, дороги, є ряд вимог безпосередньо до самого комплексу», – сказав Аксьонов.

Глава окупаційної влади пояснив журналістам, що цю «владу» цікавить виключно економічна складова даного проекту, тому створення гральної зони в районі степового Криму навіть не розглядається.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін підписав закон, що включає Крим в перелік регіонів, де дозволено створення гральних зон. Автори закону розраховують, що це дозволить Криму залучити інвестиції, доходи до бюджету і відкрити додаткові робочі місця.

Зазначимо, що існуючі в Росії проекти гральних зон складно назвати успішними. Поки з чотирьох створених у 2009 році зон («Примор'я» в курортній зоні Уссурійського затоки, «Сибірська монета» в Алтайському краї, «Бурштинова» в Калінінградській області та «Азов-Сіті» на кордоні Краснодарського краю і Ростовської області) почала працювати одна – «Азов-Сіті». Однак і там інвестиції, сума яких оцінюється приблизно в 1,4 мільярда рублів, поки не окупилися.