Ахметов вибачився за скандальний гол “Шахтаря” у Лізі чемпіонів

Акценти
24 Листопада 2012, 22:45

"Я зайшов до хлопців, і у нас з ними була розмова у зв'язку з ситуацією, яка склалася в матчі проти "Нордшелланда". Я сказав, що цим голом ми не можемо пишатися, цього гола ми повинні соромитися. У всіх нас болить душа, у всіх нас болить серце. Адріано вибачився, Дарійо вибачився, Луческу вибачився", – сказав Ахметов.

Він  додав, що  загалом під час групового етапу Ліги чемпіонів його команда показала  дуже красиву, яскраву і переможну гру. "Що ми можемо зробити сьогодні? Ми можемо тільки сказати: "Вибачте". Більше нічого. Ми в такій ситуації вперше, і я переконаний, що більше ніколи не опинимося. Саме за цей гол – вибачте", – сказав Ахметов.

Також  на сайті футбольного клубу з'явилась офіційна заява Ріната Ахметова, в якій він висловив переконання, що принципи Fair Play – це фундаментальна основа футболу  "і те, що трапилося є неприпустимим вчинком з боку футболіста команди".

В заяві також вказано, шо клуб прийме а виконає  будь-яке рішення, яке винесе УЄФА щодо  футболіста "Шахтаря". 

Читайте також: «Чіста данєцкій футбол»

Нагадаємо, в УЄФА завели дисциплінарну справу на нападника донецького "Шахтаря" Луїса Адріано у зв'язку з його поведінкою в матчі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА з "Нордшелланд" в Копенгагені.

90