Ахметов повністю викупив столичний ЦУМ

2 Березня 2011, 16:36

“Група ЕСТА завершила процес концентрації активів ТОВ “ТД “Київський ЦУМ” і ТОВ “М-Сервіс” у ТОВ “Столичний ЦУМ” – компанії, створеної для управління й розвитку цього проекту”, – сказано в повідомленні.

Зараз триває розробка концепції реконструкції ЦУМу.

“Ми почали активну роботу з розробки концепції ще до завершення угоди. Для цього ми залучили фахівців з багаторічним досвідом управління такими проектами. Ми впевнені, що виберемо найбільш оптимальне рішення, яке дозволить повернути ЦУМу статус кращого торговельного об’єкта Києва і України”, – заявив інвестиційний директор компанії “ЕСТА Холдинг”, що є управляючою компанією групи ЕСТА, Максим Громадцов.

Відповідно до повідомлення, концепцію відновлення універмагу буде представлено протягом декількох місяців.

Нагадаємо, купівлю ЦУМу група ЕСТА почала в 2010 році.Загальна торговельна площа універмагу становить 9 тисяч кв м.

“ЕСТА Холдинг” було створено в 2008 році компанією System Capital Management для реалізації проектів у сфері нерухомості.

До груп ЕСТА входять: готелі “Донбас Палас” (Донецьк), “Опера” (Київ), “Київ” (Донецьк), логістичний комплекс (Дніпропетровськ), бізнес-центр “Леонардо” (Київ), а також ряд проектів на стадії реалізації – багатофункціональні комплекси “Пушкінський” (Донецьк), на вул. Фролівській (Київ), на Московській площі (м.Київ) та ін.

100% акцій компанії SCM, яка у листопаді 2010 року відзначила 10-річний ювілей, належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Довідка Тижня

Про свій намір сконцентрувати 100% товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий дім “ЦУМ”, що володіє будинком універмагу, компанія System Capital Management (Донецьк) заявила наприкінці листопада 2010 року.

Ще раніше компанія “ЕСТА Холдинг” сконцентрувала 23% товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий дім “ЦУМ”.

У лютому цього року Антимонопольний комітет дозволив компанії “Столичний ЦУМ” (Донецьк) купити цілісний майновий комплекс київського Центрального універмагу на перетині вулиць Богдана Хмельницького і Хрещатик.

Зокрема, АМКУ дозволив компанії “Столичний ЦУМ” купити активи компаній “М-Сервіс” і “Торговий дім “Київський центральний універмаг” (обидві – Донецьк) у вигляді цілісного майнового комплексу київського центрального універмагу.