Агресія РФ в Україні заважає її діалогу з іншими країнами – президент Польщі

15 Квітня 2018, 12:22

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що діалог демократичних країн із Росією значно ускладнюється через те, що вона є агресором в Україні. Про це повідомляє "Польське радіо".

 

За словами Дуди, Польщу попереджали про планований ракетний удар проти Сирії. Він назвав такий удар необхідним.

 

Президент додав, що Польща перебуває в постійному контакті із союзниками з НАТО, але діалог з Росією в цій справі ускладнений через те, що вона є агресором в Україні.

 

"Завжди існує шанс на діалог, якщо хтось, по-перше, хоче діалогу, а по-друге – не створює небезпечної ситуації, не є агресором. Росія, на жаль, окупує Крим, де-факто, окупує частину України, і це є сьогодні проблемою у відносинах з Росією кожної демократичної країни, яка чесно дивиться на світ, що нас оточує, і хоче безпеки", – сказав президент Польщі.

 

Окрім цього, МЗС Польщі у своєму комюніке заявило, що вони продовжуватимуть докладати зусиль на міжнародній арені задля ліквідації хімічної зброї.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Польщі Анджей Дуда та міністр національної оборони Маріуш Блащак під час щорічного брифінгу 15 березня обговорилинеобхідність модернізації польської армії й проблеми фінансування закупівель військової техніки.