Агентство Нацбезпеки США допомагатиме банкам Уолл-Стріт боротися з хакерами

27 Жовтня 2011, 12:22

За інформацією Reuters, АНБ вперше почав турбуватися про безпеку фінансових установ близько двох років тому, зустрівшись з представниками Федерального резервного банку Нью-Йорка. Разом з тим, лише зараз АНБ почне більш тісну співпрацю з усіма банками. 

Директор АНБ Кіт Александер, який керує американськими операціями в сфері кіберпростору, повідомив Reuters, що агентство почало здійснювати технічні експертизи атак хакерів на вимогу фінансових установ. Він також зазначив, що Агентство наразі веде переговори з фінансовими компаніями щодо спільного використання електронної інформації про шкідливі програми, яка також використовуються в оборонній галузі. Разом з тим, цей проект вимагатиме схвалення з боку законодавців США. Таким чином, банки будуть отримувати попередження про можливі атаки і зможуть ставити запитання з конкретних проблем.

За інформацією Reuters, АНБ, яке відповідальне за захист урядових мереж від нападу, вже працює з американським позабіржовим ринком Nasdaq, щоб посилити його захист після того, як хакери проникли в його комп'ютерні системи  минулого року та встановили шкідливі програми, які дозволили їм шпигувати за директорами публічних компаній. 

Як зазначає Reuters, робота АНБ з Уолл-стріт стане важливою віхою в зусиллях агентства зробити свої кібер-розвідки доступними для приватного сектору. 

Разом з тим, американські фінансові інститути також звернулися за допомогою до приватних фірм, які допомагають уряду США з розробкою інструментів для захисту військових мереж. Такі компанії, як Lockheed, General Dynamics Corp, Boeing Co, Northrop Grumman Corp і Raytheon тепер конкурують з традиційними постачальниками безпеки за обслуговування корпоративної Америки, у тому числі банків.

Позначки:
96