Аферисти намагаються заробити на дні народженні Тимошенко

26 Листопада 2012, 10:20

«Мені додому дзвонили якісь люди, які сказали, що збирають гроші чи то на подарунок, чи то на гуманітарну допомогу Тимошенко. Сказали, що надішлють кур'єра, якому я зможу віддати гроші. Це вже нонсенс! Я їх відправила куди подалі, але ж хтось може повірити цим шахраям», – обурюється киянка Людмила Соколова.

У «Батьківщині» підтверджують, що це шахрайство.

«Це провокація, хтось намагається заробити. Спасибі вам за сигнал, ми обов'язково приймемо заходи», – заявив адвокат Тимошенко Сергій Власенко.

Соратники Тимошенко планують привітати її у день народження 27 листопада.

За інформацією видання, у ніч з 26 на 27 листопада з Києва до Харкова відправиться автобус з її однопартійцями.

«Зранку запланований невеликий мітинг, на якому виступить Олександр Турчинов, але концерту, як рік тому, очевидно, не буде. Під вікнами лікарні хочемо випустити в небо голубів як символ свободи, самій же іменинниці наші збираються привезти в подарунок книги, косметику, квіти і передати фотографії її прихильників на мітингах. Все це повинна їй передати дочка Женя, яка теж планує приїхати у вівторок в лікарню», – пише видання з посиланням на джерело в «Батьківщині».

Нагадаємо, минулого року близько 4 тис прихильників колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко прийшли під Лук'янівський слідчий ізолятор у Києві, щоб привітати її з днем народження.

98