“АероСвіт” запевняє, що забезпечив 170 українців затриманого у Нью-Йорку рейсу усім необхідним

11 Травня 2012, 13:28

В "АероСвіті"повідомили,що усім пасажирам надано харчування, тим, хто потребує ночівлі, – готель.

"АероСвіт" також повідомив, що необхідна деталь для повітряного судна буде доставлена до 13.00 за київським часом і одразу ж почнеться її заміна.

Після завершення робіт буде проведене тестування систем літака, потім почнеться реєстрація на рейс.

Орієнтовно рейс, виліт якого був призначений на 02:00 п'ятниці за київським часом, буде спрямований до Києва о 19:00-20:00 за Києвом,повідомили в авіакомпанії.

Між тим, Міністерство закордонних справ України тримає на контролі ситуацію з українськими пасажирами рейсу авіакомпанії "АероСвіт".

"Уночі в аеропорт прибув консул України, який спілкується з нашими громадянами. Усього – 215 пасажирів рейсу, з них – 170 громадяни України", – повідомив прес-секретар МЗС Олександр Дикусаров.

За його інформацією, сформовано ініціативну групу українців (20 осіб), які залишаються на даний момент в аеропорту до вирішення питання по суті. Інші пасажири цього рейсу перебувають у готелі біля аеропорту, вони забезпечені харчуванням.

"Нова інформація буде приблизно о 9.00 за місцевим часом, тобто даним пасажирам будуть переброньовані квитки. Ми перебуваємо на прямому контакті з авіакомпанією", – підкреслив прес-секретар МЗС.

Раніше повідомлялося, що у Нью-Йорку скасували рейс авіакомпанії "АероСвіт", а людям не надали ні харчування, ні готелю, залишивши їх без будь-якої допомоги.