Адвоката ГРУшника Алєксандрова знайшли убитим – асоціація адвокатів

25 Березня 2016, 09:19

Юрія Грабовського – адвоката затриманого під Щастям військовослужбовця ГРУ ГШ ЗС Росії Алєксандра Алєксандрова – знайдено мертвим. Про це повідомили на сторінці у Facebook Національної асоціації адвокатів України (НААУ).

«Сьогодні ми дізналися трагічну звістку. Адвокат Юрій Грабовський знайдений вбитим. Підозрюваних у цьому злочині затримано, і ми сподіваємося, що всі причетні до вбивства нашого колеги будуть покарані», – йдеться у повідомленні. Згідно з підписом до повідомленням, його оприлюднила голова НААУ Лідія Ізовітова.

Як повідомлялося, поліція заявила про зникнення Грабовського в Одесі 5 березня.

Раніше, 3 березня, в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук заявляв, що є інформація проможливий замах на життя російських військовослужбовців Єрофєєва і Алєксандрова, тому на одне із засідань суду їх не доставляли.

Також нагадаємо, 9 березня Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи щодо спецназівців Головного розвідувального управління ЗС РФ Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова на 10.30 15 березня в зв'язку з неявкою адвоката Юрія Грабовського. На засіданні суду адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська повідомила, що два дні не може зв'язатися Грабовським.

21 березня у Алєксандрова з’явився новий адвокат Валентин Рибін.