Адвокат вимагає від ЗМІ спростування інформації про проблеми Іванющенка з податковою

29 Березня 2012, 11:15

У заяві адвоката зазначено, що, зокрема, Іванющенко не має ніякого відношення до підприємств, які постачали труби для державної компанії «Укргазвидобування» і були зазначені у рішенні Шевченківського райсуду Києва від 7 лютого цього року, яке надало податковим органам право на перевірку їхніх рахунків.

«Адвокату, як представнику Іванющенка, не відома будь-яка інформація щодо кримінальних справ, в рамках яких, імовірно, прийнято вищезазначене судове рішення, оскільки жодне з них ніяк не стосується Іванющенка», – наголошується у заяві.

За даними Харитонова, інформація про існування «трубної справи» є міфом і в повному обсязі спростовується наявними на сьогодні у відкритих джерелах документами.

Адвокат наголошує, що зроблені у статті висновки про нібито наявність зв'язку між тимчасовим від'їздом Іванющенка з країни і зазначеним рішенням суду не відповідають дійсності і завдають шкоди честі, гідності та ділової репутації депутата.

У зв'язку з цим Харитонов вимагає спростування статті у найближчому номері видання.

Як відомо, «Forbes-Україна» написав, що Юрій Іванющенко та його бізнес-партнер Іван Аврамов в лютому виїхали з України. За інформацією видання, від’їзд збігся в часі з рішенням Шевченківського суду від 7 лютого про дозвіл податківцям перевірити банківські рахунки кількох компаній, які мали поставити трубу Укргазвидобуванню на суму понад 150 млн грн. Податківці порушили кримінальну справу, перевіряючи не лише ціни на труби, а й сам факт поставок труб узагалі, за які було сплачено державні кошти.

Нагадаємо, у липні 2011-го Дарницький районний суд Києва визнав інформацію про злочинне минуле народного депутата Юрія Іванющенка (Партія регіонів) такою, що не відповідає дійсності.