Адвокат: стан Тимошенко різко погіршився

7 Листопада 2012, 17:48

За його словами, на сьогодні Юлія Тимошенко майже не встає. «Їй дуже тяжко підніматися, пересуватися, вона весь час перебуває на ліжку», – зазначив захисник.

Він підкреслив, що Тимошенко не збирається припиняти голодування поки не буде визнано фальсифікацію результатів виборів.

Плахотнюк також зазначив, що погіршення стану здоров’я Юлії Тимошенко викликано також тим, що лікування на даний момент не проводиться.

Нагадаємо, 29 жовтня екс-прем'єр Юлія Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікації парламентських виборів.

6 листопада керівництво Державної пенітенціарної служби повідомило, що звернулося до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської відвідати Юлію Тимошенко та «можливо вплинути на рішення засудженої про завершення голодування».

Згодом начальник управління зв’язків з громадськістю омбудсмена Тетяна Лупова повідомила, що Лутковська не реагуватиме на звернення Державної пенітенціарної служби щодо голодування Юлії Тимошенко, оскільки звернень щодо порушень прав Тимошенко Державною пенітенціарною службою  чи адміністрацією лікарні «Укрзалізниці» до омбусдмена не надходило.

Українські лікарі звернулися до своїх колег з німецької клініки "Шаріте" з проханням прибути в Україну з метою огляду і обстеженняТимошенко

Як повідомив адвокат екс-прем'єр-міністра Сергій Власенко, Тимошенко припинила лікування з 17 жовтня через оприлюднення відео з її палати.

96