Адвокат Савченко услід за лідером її партії заявив про домовленість щодо звільнення українки

26 Березня 2016, 11:40

Держсекретар США Джон Керрі та президент РФ Владімір Путін під час перемовин у Москві досягли згоди у питанні звільнення полоненої українки Надії Савченко. Про це заявив її адвокат Ілья Новіков у телеефірі каналу «Інтер».

«За моїми відомостями, його переговори, в частині що стосується Надії Савченко, пройшли успішно. Була озвучена на переговорах публічно дата, коли буде визначений спосіб, яким вона повернеться в Україну», – сказав він.

За словами Новікова, це не означає, що Савченко протягом двох тижнів повернеться в Україну, в цей період буде всього лише прийнято рішення російським керівництвом про порядок обміну.

«Начебто тенденція хороша», – уточнив адвокат.

Як повідомлялося, лідер партії «Батьківщина», за списком якої Савченко обрана до Верховної Ради заявила, що Савченко повернеться в Україну вже найближчим часом.

«За нашою інформацією, є рішення про те, що вона буде передана в Україну або в обмін на російських ГРУшників, або за міжнародними правовими документами для відбування покарання в Україні… І цей шанс здобули світові лідери першого рівня. Це президент США та федеральний канцлер Німеччини, які переконали Путіна Надю віддати», – запевнила Тимошенко.