Адвокат Савченко прокоментував опублікований пранкерами запис розмови про “лист Порошенка”

11 Березня 2016, 08:58

Опублікований в інтернеті запис розмови Марка Фєйгіна з пранкерами є нарізкою слів. Про це заявив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін, повідомляє «112 Україна».

«Я бачив лише те, що опубліковано. Ну, по-перше, там нічого немає. Єдина проблема, що вона нарізана. Фейковий в тому сенсі запис, що там звичайна нарізка. Він підрізаний так щоб склеювати якісь фрагменти слів», – сказав Фейгін.

За його словами, «запис фейковий, як фейковий лист».

«Але там все мені найцікавіше було якесь визнання вини. Я викладу папір, який був надіслан, на якому Надія Вікторівна трьома літерами визначила своє ставлення. Тут абсолютно незрозуміло чому мова йде про визнання вини, це взагалі ніколи не обговорювалося. Мова йшла про якісь листи, які потрібно буде підписувати. Коли мова піде про обмін і про російський суд, щоб відбувати покарання в Україні. Ні про яке визнання вини і мови бути не може», – підкреслив Фейгін.

Він зазначив, що це «не які-небудь пранкери хулігани. Я вас запевняю, там йде перевірка по лінії дипломатичній. Там все набагато серйозніше було. Не буду зараз поширюватися про це».

«Не треба думати, що ці два хулігана, які звідкись знають телефони перших осіб, пошти, паралельно йде інформкампанія, є простими дрібними шахраями», – підкреслив Фейгін.

Як повідомлялося, раніше пранкери опублікували запис розмови щодо фейкового листа з Фєйгіним та речником Петра Порошенка Святославом Цеголком.