Адвокат розповів, що перед засіданням Іващенку медичну допомогу надавав ув’язнений

14 Грудня 2011, 17:46

"Зранку нашому підзахисному для угамування гострого болю в хребті у СІЗО медичні працівники вимушені були зробити укол знеболювального ("Диклофенак"), а потім залучили "умільця" з числа так званого спецконтингенту, який перебуває у СІЗО, для вправлення Іващенку зміщених міжхребцевих дисків. Зважте – не лікар, не фельдшер, взагалі не медичний працівник, а ув’язнений вправляв Іващенку три диски", – повідомив Нечипоренко.

Він наголосив, що це є ілюстрацією "можливостей СІЗО" щодо надання необхідної медичної допомоги.

"А після цього Іващенка у лежачому положенні в автозаку доставили до суду. Це вже навіть не знущання, а катування, якому у тому числі потурає суд", – наголосив адвокат.

Також він повідомив, що ліки, рекомендовані Іващенку невропатологом ще 22 листопада, зокрема, уколи, почали робити лише за тиждень, а крапельниці не встановлюють і до сьогоднішнього дня.

Як зазначив Нечипоренко, ліки надаються не медчастиною СІЗО, оскільки їх там немає, а їх за власний кошт купують рідні Іващенка.

Нагадаємо, раніше у середу, 14 грудня, Валерію Іващенку, якому стало зле під час судового засідання, викликали "швидку допомогу". Це сталося незадовго після початку засідання у його справі у Печерському райсуді Києва.