Адвокат повідомила, куди силовики відвезли Корбана

25 Грудня 2015, 00:19

Лідера УКРОПу Геннадія Корбана примусово вивезли з власної квартири до Києва на медичну експертизу. Про це повідомила у Facebook адвокат Корбана Оксана Томчук.

Вона розповіла, що 24 грудня о 9 ранку у Дніпропетровську мала бути проведена медична експертиза Геннадія Корбана.

У лікарні у проведенні експертизи було відмовлено у зв`язку з тим, що прокуратура скасувала відповідну постанову, стверджує Томчук. 

"Оскільки дістатися до Києва за цей час неможливо ні літаком, ні потягом, ми дали телеграмму, і я особисто зв'язалась з керівником слідчої группи Макєєвим, з яким погодила питання переносу і узгодження дати експертизи. До речі, повідомивши про те, що ми згодні", – написала адвокат.

За її словами, слідчий погодився і сказав, що набере трохи згодом, щоб визначитись з датою, але потім зі зв'язку зник.

"Результат – за сьогодні розглянуто і задоволено клопотання про примусове медичне обстеження (що просто неможливо без участі захисту) і задоволено клопотання про примусовий привід. Чомусь Дніпровським судом м. Києва", – додає Томчук.

Вона каже, що Корбана везуть до Києва в супроводі 6 автобусів автоматників.

"Везуть на швидкій. Фактично, це тупо викрадення, за яке Макєєв має сісти", – додала адвокат.

Як повідомлялося, за даними УКРОПУ, до квартири Корбана у Дніпропетровську увірвалися з обшуком силовики. Згодом стало відомо, що його відвезли в невідодомому напрямку.

Зазначимо, вранці 6 листопада суд відпустив Корбана під домашній арешт з умовою носіння електронного засобу контролю. Генпрокуратура оскаржила його, а 17 листопада апеляційний суд переніс засідання щодо запобіжного заходу на 1 грудня. Апеляційний суд Києва залишив у силі запобіжний захід у вигляді утримання під домашнім арештом до кінця грудня.

Нагадаємо, 31 жовтня СБУ та ГПУ заявили про проведення широкомасштабної операції в Дніпропетровську. Пізніше затримали Геннадія Корбана, та висунули йому офіційну підозру.

Суд не зміг обрати затриманому запобіжний захід протягом відведених 72 годин, однак одразу після звільнення Корбана повторно затримали за підозрою у втручанні до процесу виборів.