Адвокат передав НАБУ координати Онищенка у Великій Британії

2 Серпня 2016, 14:39

Адвокат народного депутата Олександра Онищенка Віктор Петруненко передав в Національне антикорупційне бюро України документи, що підтверджують готовність його підзахисного співпрацювати зі слідством, перебуваючи на території Великої Британії. Про це повідомив Петруненко після відвідин НАБУ 2 серпня.

«Я передав детективам заяву, в якій він заявляє про свою готовність співпрацювати в рамках слідства. Це документ, в якому Онищенко вказує свої координати і контакти в Великій Британії, за якими слідчі можуть з ним зв'язатися», – сказав Петруненко.

Він пояснив, що таким чином у детективів НАБУ з'явилася можливість проводити процесуальні дії з його клієнтом, включаючи особисті контакти.

Також адвокат припустив, що детективи можуть виїхати до Великої Британії для проведення слідчих заходів з Онищенком.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що пародний депутат України Олександр Онищенко, якому антикорупційні органи України повідомили про підозру у вчиненні злочину, заявив, що перебуває в Лондоні, оформляє дозвіл на проживання і просить політичного притулку у влади Великої Британії. Згодом НАБУ викликало Онищенка на допит 2 серпня.