Адвокат одного з “врадіївських ґвалтівників” переконує, що його підзахисний обмовив себе

29 Липня 2013, 12:17

"Мій підзахисний показав все як було, і від попередніх свідчень не відходить", – розповів адвокат Рябіненка

"Зокрема (показав) як тримав Ірину, коли її ґвалтували. Я сподіваюся, що слідство буде об'єктивним. Але на мою думку, Сергій навіть не бив дівчину, а тримав, коли її ґвалтували. Але у Врадіївці міліція настільки залякала людей, що у нього не було іншого виходу ніж обмовити себе", – вважає Гончарук.

Повідомляється також, що у відтворенні, яке відбувалося 26 липня, брала участь і постраждала Ірина Крашкова. Дівчину привезли спеціально з лікарні. Але вона розповідала деталі злочину окремо від Рябіненко.

Двоє інших підозрюваних у цій справі – капітан міліції Євген Дрижак та старший лейтенант Дмитро Поліщук у скоєнні злочину наразі не зізнаються.

Читайте також: Страх і ненависть у Врадіївці. Чим живе селище у «мирні» дні

Поліщука і Рябіненка арештували 30 червня, а перебування Дрижака на волі викликало протести місцевих жителів. 1 липня вони протестували біля райвідділу міліції з вимогою притягнути до відповідальності причетних правоохоронців.

2 липня Дрижака затримали. 3 липня суд Центрального району Миколаєва суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

21 липня адвокати Крашкової запропонували перекваліфікувати справу "врадіївських ґвалтівників" з "розбійного нападу і зґвалтування" на "завершений замах на умисне вбивство". 

25 липня прес-служба прокуратури Миколаївської області повідомила, що слідство виявило низку службових злочинів, скоєних правоохоронцями, яких звинувачують у побитті та зґвалтуванні мешканки Врадіївки Ірини Крашкової.