Аделаджа гуляє на волі

2 Червня 2011, 16:34

“Я на волі! Ніякого затримання не було, це усе провокація. Я не знаю, кому це вигідно”, – заявив Аделаджа.

Факт затримання спростував і його адвокат Андрій Федур. “Аделаджу ніхто не заарештовував. Я як адвокат нічого не знаю про його затримання”, – заявив захисник пастора.

Не підтвердили інформацію про затримання і в київському СБУ. "У нас інформації про затримання немає. Може, затримувала міліція", – сказала прес-секретар київського СБУ Оксана Кошова.

Водночас, за словами начальника відділу зв'язків з громадськістю київської міліції Володимира Поліщука, він дізнався про "затримання" зі ЗМІ. "Нам поки нічого не відомо, чи було якесь затримання Аделаджі, чи ні. У ЗМІ пишуть, що нібито затримали, але я цього підтвердити не можу. Зараз будемо з'ясовувати", – сказав Поліщук.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що близько 14.00 2 червня Аделаджу затримали біля Південного моста на парковці біля ТЦ "Материк".

Раніше сам Аделаджа спростував інформацію про те, що його майно було арештоване: "Я живу у своєму будинку і їжджу на своїй машині. Це треба було комусь пустити чутки".

За словами Аделаджі, його також смішать чутки про те, що його судитимуть, натомість сам він дуже чекає, коли ж відбудеться суд, щоб мати можливість виправдати себе.

У серпні минулого року пасторові Сандею Аделаджі було пред’явлено звинувачення – «створення злочинної організації», за яке світить до 12 років в’язниці.