“А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” заявляє про рейдерське захоплення

Акценти
8 Листопада 2011, 10:55

Видавець повідомив, що здійснено рейдерську атаку на приміщення за адресою вул. Басейна 1/2, де розташовані Державна академічна чоловіча хорова капела України ім. Ревуцького та видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА".

У коментарі Тижню Малкович розповів, що зараз у приміщенні хорової капели пробивають підлогу: «Людей шестеро працюють в наших сусідів, які за три метри від нас. Пробивають підлогу в хорової капели Ревуцького». «Вони можуть зараз перейти до нашого (приміщення – Ред.)», – додав він.

Малкович розповів, що у них зараз все двигтить. Він зі своїми колегами перебуває усередині.

На питання, чи знає він людей, які зараз проводять захоплення, Малкович зазначив: «Люди, яким належить нижній поверх. Це кримінальне проникнення, але ніхто нічого не робить». За його словами, міліція прибула на виклик, але не вживає жодних заходів.

У свою чергу депутат Київради Олександр Бригинець нагадав, що це не перша спроба захопити приміщення видавництва і капели.

За його словами, 20 серпня 2011 року ТОВ "Трігліф" "увірвались, крізь незаконно прорізану у підлозі діру розміром у 3 м. до приміщення капели, чим перетворили пам’ятку, занесену до "Зводу пам’яток історії та культури України", в аварійну будівлю".

"У капелі ім. Л. Ревуцького давно підозрювали, що руйнація приміщення пов’язана зі спробою однієї з бізнес-структур, яка є власником частини будинку, захопити додаткову частину простору для себе", – заявив Бригинець.

За його словами, капела сподівалась на вирішення проблеми мирним шляхом і звернулась до комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

"Влада не відреагувала на прохання капели. Таким чином, акти та висновки КМДА з обстеження будівлі-пам’ятки капела ім. Ревуцького, призвели до того, що капелу виселяють", – йдеться у повідомленні прес-служби Бригинця.

90