Світ

Моніторинг Runet: Фарбер – на свободі, ФБР – на Олімпіаді, Лєонтьєв – у «РОСНЄФТІ»

РИА Новости
Новий рік сколихнув Рунет кількома сенсаціями

СПРАВА ФАРБЕРА

Засуджений за хабар сільський вчитель Ілля Фарбер 10 січня вийшов на волю по УДЗ. Він провів за ґратами майже 2,5 року. Вийшовши із СІЗО, Фарбер пройшовся по золотих зірках з погонів. Блогери обговорюють витівку звільненого.

Дмитро Ольшанський: Учитель Фарбер, вийшовши з в’язниці , демонстративно потоптав ногами зірочки з погонів. Ех! Ось тому тут завжди все так і виходить – так, як виходить. Коли освічена Росія виходить з чергової держави-в’язниці (РІ, СРСР, РФ), їй не треба демонстративно топтати і принижувати тих, хто її ображав. 1917-го топтали, 1991-го топтали – і чим справа скінчилася? І втретє буде знову все те саме. Звільнившись від полону, треба прощати і забувати, забувати і прощати.

Микола Левшіц: Я дуже радий, що Ілля на волі. Але хто відповість за те, що людина два з половиною роки (за наявності малолітніх дітей і травми спини) провела у СІЗО?

Ольга Романова : Треба сказати про Фарбера. Але не хочеться. Несправедлива посадка – так. Розуму не додала – ні.

Varvara Turova: Яка різниця, в якій він сорочці? Яка різниця, приємна він людина чи ні? Яка різниця, мудак чи не мудак? Яка різниця, що ви про нього думали і що думаєте тепер? Яка різниця, на чому він поїхав? Яка різниця, по чому він ходив? Яка різниця, подобається він вам чи ні? Яка різниця, КОГО абсурдно судять? Яка різниця, ЧИЇ права порушують, якщо їх порушують? Яка різниця, судять Христа чи Ірода, якщо судять ОСЬ ТАК? Яка різниця, скидалися ви на адвоката чи ні? Яка різниця? Га?

ЖУРНАЛІСТ МІХАЇЛ ЛЄОНТЬЄВ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ У «РОСНЄФТІ»

З 13 січня радником президента «Роснєфті» в ранзі віце-президента з PR стане журналіст МІхаїл Лєонтьєв. Пост радника і цю посаду створюють спеціально під пана Лєонтьєва. Йому належить курирувати діяльність департаменту інформації та реклами.

Думка експертів

Elena Chekalova , журналістка: Дмітрій Кісєльов отримав РІА, Лєонтьєв – «Роснєфть». Подивіться, як людина щаслива від ще більшого добробуту, який звалився! Адже вона розуміє: віце -президент нафтової компанії – це не робота, не обов’язки, а права та дивіденди. Тому можна продовжити всі інші проекти. А ви кажете – соціальні ліфти не працюють!:) За влучним зауваженням Ревзіна, ліфти підлості в нашій вітчизні працюють, як годинник, і дають найбільші відсотки. А якщо хто проти – тому двушечку.

Віктор Шендерович, письменник, журналіст: Поцупивши... десять років тому – і ось нарешті настав час завершити цикл! Весь «Фейсбук» вже другий день сподівається, що Міхаїл Лєонтьєв проп’є до біса всю цю «Роснєфть», прийшовши на нову роботу не один, а зі своєю білочкою, яку вже хто-хто, а ми знаємо в обличчя мінімум з міленіуму.

ФБР ВІДПРАВЛЯЄ В РОСІЮ АГЕНТІВ НА ЧАС ОЛІМПІАДИ

20 агентів будуть базуватися в Москві, ще 10 або більше – в Сочі. Деякі вже прибули до олімпійської столиці.

Коментарі блогерів

IgorKrutov: Люди в чорному? Можна до нас відправити поліцію, суддів, адвокатів , сенаторів і президента?

vladimir.sml: Круто! Ці хлопці фору дадуть цілій армії кегебешників. І врятують Олімпіаду. Спасибі, рідні, за допомогу!

Ig95: Повинні будуть зареєструватися в і ходити з написом на одязі «Іноземний агент»:)

JuliaNM: Буде на кого скинути всі біди під час Олімпіади .... і привід відмити ще 100 500 мільйонів на роботу контррозвідки.

ЛИСТ ОХЛОБИСТІНА

Актор Іван Охлобистін написав відкритого листа президенту Владіміру Путіну. У листі Охлобистін поскаржився, що закон про заборону пропаганди гомосексуалізму недостатньо ефективний і попросив повернути до Кримінального кодексу статтю за мужоложство. Лист викликав бурхливу дискусію й отримав багато негативних відгуків у блогах.

Віталій Рувинській

Іван Охлобистін може бути ким завгодно – дурнем чи провокатором, фашистом чи юродивим, або всіма одразу, або позмінно. Це треба обговорювати, засуджувати, гнівно вигукувати і т.д. Це все добре.

Sergey Markov

Звичайно, ідіотська і провокаційна пропозиція Охлобистіна про кримінальне покарання за гомосексуалізм має бути жорстко і принципово відкинута. ЛГБТ – це нещасні люди, які не дуже й винні в своїх поривах. Їм треба забезпечити право лікування, а не до в’язниці саджати. Це не їхня вина, а їхня біда. Звичайно, свобода пропаганди гомосексуалізму для дітей і підлітків неприпустима, бо хворобу треба лікувати. Та й Охлобистіна треба лікувати теж, думаю.

Ксенія Ларіна

А друзі-геї Вані Охлобистіна в курсі? Чи вони як і раніше вважають що Ваня жартує – Ваня тролить? Такий милий Ваня, який пише сценарії, знімає фільми, приходить на вечірки, сміється вашим жартам. Товариші артисти і режисери, вам не соромно розчулюватися від цього фашізоїду?

Arkady Sokholutsky

... До речі, коли Гессен виперла Охлобистіна зі Сноба за шовінізм, у Мережі з’явилося багато обурених борців за свободу слова. Я не великий шанувальник методів управління Маші, але хочеться запитати у друзів «правдоруба» – як вам «свобода слова» на нинішньому етапі? Вже достатньо чи він ще не все нам сказав?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.