Світ

Моніторинг Рунет: Євромайдан – «кривавий», Лєбєдєв - звільнений, Дуров - без «Вконтактє»

Ілья Варламов
Протести в Україні залишаються топ - темою в Рунеті вже не перший тиждень.

ІНТЕРНЕТ-КОРИСТУВАЧІ ОБГОВОРЮЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ МАЙДАН У РОСІЇ

Революційні події в Україні змусили задуматися російських блогерів : "Чи можливий Майдан у Росії? " Політик Борис Нємцов упевнений , що так. "Це запитання задає собі багато громадян країни. Мешканці Кремля , впевнений , щоночі прокидаються в холодному поту, представляючи як горять шини і летять коктейлі Молотова в районі Манежки. Чесна відповідь на це питання - ТАК. Таке можливо в Росії". Борис Нємцов вважає, що Майдан виник в Україні через те , що чаша терпіння народу переповнилася: " Полетіли коктейлі Молотова і з'явилися перші жертви. Тобто , влада послідовно і планомірно виводила людей з себе. Нікого не слухала. Ні з ким не спілкувалася. На компроміси не йшла і отримала ! А тепер питання . А чим путінська влада від влади донецьких відрізняється ? Тільки тим , що грошей більше і ОМОНу  і народ терплячіший . Так це не врятує. Зірвуть різьбу і отримають Майдан".

 Побоювання Бориса Нємцова підтверджує у своєму Facebook журналіст Ілля Клішін: "Сьогодні значна частина (не кажу - всі), що отримують інформацію з інтернету, ставиться до українського протесту нейтрально або прихильно, а аудиторія федерального ТБ все так само, як і тоді" .

 Іншої думки дотримується журналіст Роман Super : "ранять в саме серце друзі, хто щиро думає і вірить , що українці ось таким чином прокладають собі шлях до демократії та європейських цінностей. Так можна було б думати два місяці тому, коли не спалювали і не вбивали. Тепер - це пекельний , кривавий , смердючий бій нацистів з крадіями . Люди, що спалюють ментів, з таким же задоволенням палили б геїв, євреїв і лібералів, якби ситуацію зажадала палити геїв, лібералів і євреїв: їх весь цей УНА-УНСО ненавидить приблизно так, як ненавидить і ментів" .

З ним солідарний Антон Красовський , який поділився цим статусом на своїй сторінці в Facebook.

ПЛАТОН ЗВІЛЬНЕНИЙ

Верховний суд знизив покарання Платону Лебедєву до відбутого і постановив звільнити з колонії . Блогери вітають одного з керівників ЮКОСа і його сім'ю

Політик Alexey Navalny:  Хочеться написати «Лебедєва звільнили – ура», але ж це «скинули два місяці після десятирічної відсидки» знущання швидше

Письменник Борис Акунін:  "Платон Лебедєв мій ровесник. Я весь час це пам'ятав і подумки відраховував роки. З сорока шести до п'ятдесяти семи - в'язниця. Слава богу, це закінчилося . Список російських політв'язнів поступово скорочується. На черзі - решта «болотних». Випускайте їх. Вистачить ідіотнічати . Не треба нам тут Києва . ні завтра , ні післязавтра».

Член політради регіонального відділення руху "Солідарність" Вадим Суходольський: "Радий звільненню Платона Лєбєдєва. Але відмова оскаржити 17-ти мільярдний штраф Ходорковскому це фактично заборона на в'їзд йому в Росію".

Журналіст Володимир Варфоломєєв:  "Цікаво, чи погодиться Лєбєдєв на еміграцію?  МБХ напевно спробує його переконати, але, ризикну припустити, це буде не дуже просто" .

ДУРОВ ПРОДАВ СВОЮ СОЦІАЛЬНУ МЕРЕЖУ

Засновник найбільшої в Росії соцмережі Павєл Дуров продав свою 12 % -у частку Івану Тавріну, генеральному директору компанії « Мегафон».

Dead Moroze

Є одна проста річ , яку ніколи не зрозуміють всякі путіни всіх часів і цивілізацій. Вони , ці путини , за своєю суттю - ніхто , просто баласт і гальмо. Нікчеми , які навряд чи заслуговують хоча б рядки в книзі . І , на відміну від них , ті , хто здійснює технологічні прориви , хто створює нове знання , це і є єдині благодійники людства.

Я не думаю , що Паша Дуров - це ось такий видатний інноватор , якого треба ставити в один ряд з великими фізиками і кібернетиками , наприклад. Але при цьому Дуров явно заслужив куди більш позитивного ставлення порівняно з особисто в.в. путіним і всієї його мізерної олігархічної шпаною .

paddyobrien

Дуров молодець, що продав ВК на піку вартості. Соціальні мережі як проект досягли насичення, інтерес до них падає. Т.зв. точка « позбавлення від ілюзій» на підході.

Algor

Соцмережі - це віртуальний простір на якому взаємодіють люди. Ви купуєте собі товариство , Ви бачите їх інтереси , погляди , навіть прагнення? ... А хлопці і не в курсі :). Є явища, вартість яких складно оцінити .

Скільки коштує « можливість нанесення ядерного удару» ? Повірте, це коштує дуже дорого. При цьому ця можливість в реальності з високим ступенем ймовірності ніколи не буде реалізована

Це все «тонкі матерії » Ну і про рекламні та контент- можливості соціальних мереж не варто забувати ... А там де мова йде про політику і вплив гроші мають умовне значення . Цю мережу купила держава, оскільки у нас не важливо хто платить гроші, важливо - хто має контроль ...

humphreybogart

Питання тільки в одному. Що будуть робити з компанією її власники: повністю вб'ють , повільно будуть видавлювати користувачів і зачищати інформаційний простір, залишать як є. Найкреативніший  варіант - об'єднають з «Однокласниками». Назвуть все - «Росконтактом». Зроблять ідентифікацію тільки за паспортом (як просять товариші з Луб'янки ), особистої фотографії завіреної у державного нотаріуса (треба відродити інститут бюрократів , мін'юст давно просить ). І буде всій країні щастя!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.