Відео

Саакашвілі залишив пост президента

17 листопада Михаїл Саакашвілі, який майже десять років займав пост президента Грузії, автоматично склав з себе повноваження, одразу ж після церемонії інавгурації нового глави держави. У ніч проти неділі Саакашвілі опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facеbook прощальний відеоролик під назвою "Моя Грузія".

У кліпі відома грузинська піаністка Хатія Буніатішвілі грає на роялі у Палаці президента, який було побудовано за ініціативою Саакашвілі після "революції троянд". Під музику Шопена демонструються архівні кадри інавгурацій Саакашвілі, різні моменти з історії Грузії останніх років, у тому числі серпневої війни 2008 року, зустрічей Саакашвілі із зарубіжними лідерами і простими людьми, його виступ на сцені під час Помаранчевої революції в Києві.

Знімання ролику  супроводжувалось скандалом. Під час зйомок на будівлі президентського палацу державний прапор був тимчасового замінений на стяг партії "Єдиний національний рух". Уряд Грузії розцінив це як "порушення правил використання державного прапора".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.