Відео

Експерт: Фінляндія не буде легкою здобиччю

Фінський експерт із безпекової політики Пекка Вісурі розповів про військову доктрину країни під час зустрічі «Між Заходом і Сходом: безпекова політика Фінляндії» у книгарні «Є» 11 березня.

Експерт із безпекової політики та стратегії Пекка Вісурі: «Фінляндія захищена навіть у сьогоднішній мирній обстановці в Європі. Якщо раптом  виникне якийсь новий конфлікт між великими державами, або між країнами Заходу і Сходу, то Фінляндія не буде легкою здобиччю для чиїхось атак».

Пекка Вісурі – старший науковий співробітник Інституту Алексантері університету Гельсінкі, полковник у відставці, 15 років працював у Інституті міжнародних відносин та Університеті національної оборони Гельсінкі. Експерт із безпекової політики та стратегії, політичної історії, працює над розробкою проектів оборони Балтійського морського регіону.

Автор книжок: «Путівник фінською безпековою та оборонною політикою» (2003), «Фінляндія та кризи» (2003), «Фінляндія в холодній війні» (2006), «Між Сходом і Заходом»: фінська оборонна політика за часів президентства Урго Кекконена» (2010), «Фінляндія та нові кризи» (спільно з Тімо Гелленберґом, 2011).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.