Спецтема: Справа Балоги-Домбровського
14 лютого, 2013Політика
Повний текст рішення суду про позбавлення мандатів Балоги й Домбровського (документ)
У розпорядженні Тиждень.ua опинився повний текст рішення Вищого адміністративного суду, яким депутатських мандатів позбавлено позафракційних депутатів Павла Балогу й Олександра Домбровського.
14 лютого, 2013Політика
Перетиснули?
Ставка на силові методи формування лояльної більшості в парламенті, схоже, може мати для режиму Януковича протилежні наслідки
13 лютого, 2013Політика
Павло Балога: Керівництво країни підставили з рішенням суду по мені й Домбровському
Павло Балога вважає, що про рішення ВАСУ, яким його позбавили мандата, влада скоро намагатиметься забути
13 лютого, 2013Політика
Олександр Домбровський: Тиражувати рішення про позбавлення мандатів навряд чи хтось буде
Наближений до Петра Порошенка нардеп, якого суд позбавив мандату, розповів про свої подальші дії та консолідацію депутатського корпусу.
13 лютого, 2013Спецтеми
Справа Балоги-Домбровського
12 лютого, 2013Політика
Сім підстав, чому суд не міг позбавити Балогу та Домбровського мандатів (текст документу)
В розпорядженні Тиждень.ua опинився текст заперечення на позовну заяву про позбавлення Павла Балоги та Олександра Домбровського депутатських повноважень, який було підготовлено юристами партії «Єдиний центр»
11 лютого, 2013Політика
Андрій Магера: «Я не знав, що Кармазін працює адвокатом в МВС»
Заступник голови ЦВК відповів на закиди щодо бездіяльності Центрвиборчкому з боку ініціатора позову про позбавлення мандатів Павла Балоги та Олександра Домбровського, екс-нардепа Юрія Кармазіна
11 лютого, 2013Політика
Юрій Кармазін: Я оскаржив депутатство Балоги і Домбровського через  бездіяльність ЦВК
Автор скандального позову, за яким Павло Балога та Олександр Домбровський втратили депутатський стаус, розповів Тиждень.ua про те, що змусило його звернутися до суду, і які аналогічні позови він подаватиме у майбутньому.
11 лютого, 2013Авторські колонки
Головне – почати, і процес піде?
Політично заангажована чистина українського суспільства у ці дні обговорює позбавлення депутатських мандатів двох парламентаріїв. Нагадаю, Вищий адміністративний суд (ВАСУ) надвечір 8 лютого виніс рішення про втрату депутатства позафракційними парламентаріями Павлом Балогою та Олександром Домбровським, обраних у мажоритарних округах №71 та № 11 відповідно, і про проведення в цих округах повторних виборів. Мотивація – «через недостовірні результати виборів».