Спецтема: Бестіарій реваншу
25 травняПолітика
Неорадянська фронда
Хто у президентській партії озвучує російські наративи
21 травняАвторські колонки
Пустити цапа в капусту
Той рідкісний випадок, коли я не можу погодитися з більшістю колег, зокрема тих, кого безмежно поважаю і з ким зазвичай солідарний: Дмитро Гордон — не посередність і тим більше не ватник.
20 травняСпецтеми
Бестіарій реваншу
6 травняПолітика
Звернення учасників Революції Гідності проти реваншу
В Україні зростає загроза реваншу.
27 лютогоПолітика
Реванш близько
Ще рік тому до подій Євромайдану у вітчизняному інформаційному полі був присутній єдиний наратив. Навіть на прокремлівських каналах ніхто не ризикував відверто глумитися над пам’яттю героїв Небесної сотні чи піддавати ревізії наслідки Революції гідності. А вже уявити присутність в ефірі одного з найрейтинговіших телеканалів країни Олени Лукаш було взагалі нереально.
12 липня, 2019Політика
Контргра ЦВК
Як Центрвиборчком намагається стати запобіжником від реваншу
11 липня, 2019Політика
Андрій Козлов: «Cуди можуть стати інструментом реваншу у вправних руках»
Тиждень поспілкувався з членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів Андрієм Козловим про те, як суди можуть стати інструментом реваншу, про конфлікти всередині Комісії та можливість відкату судової системи у 2014 рік.
30 червня, 2019Авторські колонки
Бандера, Шухевич, полонені моряки та закон про мову
Чи відбувається реванш проросійських сил? Так. Однак є і ширший контекст. Це частина тривалого військово-політичного протистояння України та Росії. Протистояння, яке триватиме ще багато років, а можливо і десятиліть.
1 червня, 2019Політика
Реванш: тіні й привиди минулого
Чи стане Зеленський провідником реваншу
23 червня, 2018Політика
Чи можливий проросійський реванш
Які маркери вказують на можливість проросійського реваншу
22 травня, 2017Авторські колонки
Минуле за кожним поворотом
Ніколи не знаєш, коли влучиш у нервовий вузол. Попередня колонка в Тижні на тему ймовірного реваншу в Україні викликала хвилю відгуків. Вочевидь, небезпека повернення в ригівське чистилище, а відтак згодом неминуче в російський рай усвідомлюється суспільством як актуальна й злободенна. Але кожен страх має ірраціональну складову, через що, як відомо, в нього великі очі. Чого ж саме ми боїмося?
11 травня, 2017Авторські колонки
Передчуття реваншу
Схоже, все дуже й дуже серйозно. Ті, на кого можна було покластися, втомилися. Активісти спускають обороти, волонтери перегорають, реформатори йдуть у відставку, добровольці розчаровуються.